ОСТАВКА НА ПРОГНИЛОТО РЪКОВОДСТВО И СОБСТВЕНИК!
#131 Removed user 21.01.2015 17:49
Daredevils
329 Posts

Едно към едно две към две чичко паричко си го каза боли бе оная работа за вашето мнение и протест ще си правя каквото искам !!!! Премести го от от левия във десния джоб , важното е че шумен ще продължава да налива стабилно смс-си за да може чичко паричко да е сит а това че до 6 месеца най-вероятно отново ще си изгради мулти империята със същите комични трансфери няма значение парата да върви !! !!!

#132 Deportivo 21.01.2015 18:37
Deportivo
539 Posts
Since 22.05.2007

в момента играят малко хора играта и е нормално от негова гледна точка да си цени всеки играч, който праща смс-и. убеден съм, че ако бяхме както едно време над 2000 играча, то този юнак нямаше да го има вече. просто е жалко, че стигнахме дотук, но за това вина има само един човек.

#133 Removed user 22.01.2015 10:36
Rattlers
21 Posts

Админчето ясно показа с поста си по-горе неадекватното си поведение.Всичко което този субект върши като шеф на играта се движи от алчността му.Админче искам да ми отговориш на два въпроса:
1-Защо затри стария ми отбор от лига 1-1 PSG*PARIS*
2-Защо затри OSC*LILLE лига 11-2
И в двата случая имах само по един отбор!
Използва ситуацията че се караме с твоя прия тел шуменчето с което си пиете ракията при втория случай,а при първия просто го направи без да даваш обяснения.И ДВАТА АКАУНТА БЯХА С ПЕРФЕКТНО РАЗВИТИ БАЗИ!
Работата е ясна.
Лил обича играта и ще започне отбово и така ще тръгнат отново смс-и!
Е що не резна и базата на шумен и на другите мултаци?
Захо иска да ми даде отбора си а аз ще изоставя този който имам сега.Няма да позволиш защото си А Л Ч Е Н.Никога нищо няма да имаш .НИКОГА НИЩО.БЕДНА ДУШИЧКЕ!8)


























#134 Removed user 22.01.2015 22:47
Dirt devils
1785 Posts

Лил да считам ли темата за приключена или да изчакаме отговора на Админа?Питам теб,защото темата е отворена от теб.

#135 Removed user 23.01.2015 09:42
Ul tra violets
828 Posts

Винаги в живота си съм се водил от максимата, че хората заслужават втори шанс, каквото и да са направили.
Също така, с оглед на все по-малкото останали отбори и при положение, че трябва да се намери компромис между двете крайни становища, бих искал да предложа:
1.На отбора на Шумен и след обещанията от негова страна
получава последен шанс. Изтриване на играчите, които е закупил от въпросните 3 отбора и възстановяване не, както първоначално предложи админа на половината от сумата, която е дал за тях, а 25% от сумата за тях или 2.34млн, вместо 4.7млн.
2.ФК СТРУИНО също, ще получи шанс да продължи с последно предупреждение като сумата за получените трансфери от Шумен, ще му бъде отнета на 100% = 5 201 000.
3.Забрана на трансфери между Шумен и ФК Струино
За да няма двойни стандарти:
4.Възстановяване на старите отбори на Лил и Бързи и яростни(отборът, който беше откраднат). Ако технически не е възможно, в новите им отбори да бъде налято еднократно по 5млн. кредит и 500 левро, като компенсация за отнетите отбори, за които е положено, много труд, нерви и пари.

#136 FC United 23.01.2015 10:52
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

<blockquote><h3>BG JUVENTUS написа:</h3>Винаги в живота си съм се водил от максимата, че хората заслужават втори шанс,
каквото и да са направили.
Също така, с оглед на все по-малкото останали отбори и при положение, че трябва
да се намери компромис между двете крайни становища, бих искал да предложа:
1.На отбора на Шумен и след обещанията от негова страна
получава последен шанс. Изтриване на играчите, които е закупил от въпросните 3
отбора и възстановяване не, както първоначално предложи админа на половината от
сумата, която е дал за тях, а 25% от сумата за тях или 2.34млн, вместо 4.7млн.
2.ФК СТРУИНО също, ще получи шанс да продължи с последно предупреждение като
сумата за получените трансфери от Шумен, ще му бъде отнета на 100% = 5 201 000.


3.Забрана на трансфери между Шумен и ФК Струино
За да няма двойни стандарти:
4.Възстановяване на старите отбори на Лил и Бързи и яростни(отборът, който беше
откраднат). Ако технически не е възможно, в новите им отбори да бъде налято
еднократно по 5млн. кредит и 500 левро, като компенсация за отнетите отбори, за
които е положено, много труд, нерви и пари.</blockquote>

И аз съм на същото мнение.

#137 Removed user 23.01.2015 11:01
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Scuderia Ferrari написа:</h3>Лил да считам ли темата за приключена или да изчакаме отговора на Админа?Питам
теб,защото темата е отворена от теб.</blockquote>

Corinthians
Повече не мисля, че има смисъл да вземам отношение по темата, а нямам и желание
пишете и правете каквото сметнете за добре. Мисля че този човек ясно се изрази !!!!

#138 Removed user 23.01.2015 14:53
Dirt devils
1785 Posts

(y) Все пак да питам.....

#139 КORECOM 2017 23.01.2015 18:15
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

ФЕРАРИо не бързай... темата не е изчерпана и към админа са отправени въпроси. Той все още не е влизал в играта след последния си пост на 20.01.2015 - мисля, че е добре да му дадеш шанс да обърне внимание като влезе пак. Може и да не счете за нужно да пише, но поне да прочете.

Тази прибързаност не е в услуга на никого. Мисля, че точно тя и пламенната ти защита на цензурното слово наляха масло в огъня и отбора на ОСК ЛИЛ изгоря... а не беше нужно... така мисля аз поне...

#140 Removed user 23.01.2015 18:56
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>Американска мечта 94 написа:</h3>ФЕРАРИо не бързай... темата не е изчерпана и към админа са отправени въпроси.
Той все още не е влизал в играта след последния си пост на 20.01.2015 - мисля,
че е добре да му дадеш шанс да обърне внимание като влезе пак. Може и да не
счете за нужно да пише, но поне да прочете.

Тази прибързаност не е в услуга на никого. Мисля, че точно тя и пламенната ти
защита на цензурното слово наляха масло в огъня и отбора на ОСК ЛИЛ изгоря... а
не беше нужно... така мисля аз поне...</blockquote>
Приятел не се обръщай така иронично към мен(wait) Аз питам човека,който е отворил темата.Да съм казал някъде,че ще я заключвам???Ако някой колега реши,че е изчерпана темата и я заключи аз ще съм с него.Сега мен ли изкарваш виновен,че отбора на Лил се затри???Казваш пламенна защита на цензурното слово....ами така ще е.Не редно да се говори нецензурно.Казваш да дам шанс на Админа да се изкаже:D Аз дори и да я заключа темата той може да я отключи и да си каже каквото има да казва ;) Че така...аз лично ще оставя темата,но ако колегите решат да я заключат аз ще ги подкрепя.